Ημερομηνία: 
Κυριακή, 19 Οκτώβριος, 2014 - 14:30
Undefined
Κατηγορία Μαθήματος: 
Εργαστήριο

1) Ενημερώνονται οι φοιτητές του τμ. Αυτοματισμού που παρακολουθούν το εργαστηριακό μέρος του μαθήματος "Υδραυλικά & Πνευματικά ΣΑΕ" ότι στους παρακάτω πίνακες ακολουθεί η νέα κατανομή τους στα τμήματα του εργαστηρίου.

Για το κάθε εργαστηριακό δίωρο υπάρχουν δύο τμήματα (Τμήμα Α και Τμήμα Β) που θα πραγματοποιούνται εναλλάξ. Οι φοιτητές είναι υποχρεωμένοι να έρχονται μόνο στο τμήμα που ανήκουν (Τμήμα Α ή Τμήμα Β) σύμφωνα με το παρακάτω ημερολογιακό πρόγραμμα:

 

Ημερολογιακό Πρόγραμμα

 

Τμήμα Α

Τμήμα Β

24/10/2014

31/10/2014

7/11/2014

14/11/2014

21/11/2014

28/11/2014

5/12/2014

19/12/2014

Στις 12 Δεκεμβρίου δεν γίνονται μαθήματα (γιορτή Αγ. Σπυρίδωνος).

Στο τέλος της χρονιάς (2014) θα ανακοινωθεί εκ νέου ημερολογιακός προγραμματισμός για τις υπολειπόμενες διαθέσιμες ημερομηνίες του εξαμήνου.

 

Παρασκευή 9-11 Τμήμα Α

Adrian

Fluture

43167

Ηλίας

Βενέτης

41682

Παναγιώτης

Γεωργίου

41194

Ηλία

Γκρέκο

42990

Αλέξανδρος

Γρίλλιας

43173

Νικόλαος

Δρακόπουλος

43174

Ειρήνη

Θεοδωράκη

44695

Ηλίας

Καζής

41714

Αλέξανδρος

Καλάτης

43512

Κωνσταντίνος Μανούσος

Καρούσος

43042

Σοφία

Κοκκίνη

44651

Αναστάσιος - Παναγιώτης

Κοντογιάννης

42792

Ιωάννης

Κοράκης

43626

Φωτεινή

Κυριαζή

43172

Δημήτριος

Λεβέντης

40706

Νικόλαος

Μάλλιος

42906

Ιωάννης

Μανώλης

43175

Σπυριδούλα

Μάτσικα

44552

Γρηγόρης

Μίχος

43164

 

Παρασκευή 9-11 Τμήμα Β

Βασιλική

Μαυροβουνιώτη

42799

Βασίλειος

Νούλας

44551

Χρήστος

Παβέλης

44741

Παναγιώτης

Πανάγου

42832

Αθανάσιος

Παπαδημητρόπουλος

44564

Αλέξανδρος

Παπασπύρου

41684

Ελένη

Παπαχριστοπούλου

44615

Αλέξανδρος

Πεννίνξ

44565

Κωνσταντίνος

Πιτσαδιώτης

44589

Κωνσταντίνος

Πουρνάρας

42804

Χαρίκλεια Χριστίνα

Ράπτη

44639

Χαράλαμπος

Σάμης

41669

Γιάννης

Σοφιανός

42805

Γεράσιμος

Σταμπέλος

42984

Αγγελική

Τάκαρη

41279

Βαλεντίνα

Τσαρχόσι

42913

Γεώργιος

Τσιαμπάς

40305

Απόστολος

Φήμης

43240

Νικόλαος

Χοτζεμπέκογλου

44576

 

 

Παρασκευή 13-15 Τμήμα Α

Παναγιώτα

Αρβανίτη

44608

Γεωργία

Βαρέλια

41694

Δήμος

Γλετζάκος

42791

Σωτήριος

Δρούλιας

44649

Διαμαντής

Ένι

44642

Ιωάννης

Ηλιόπουλος

44582

Νικόλαος

Καρίκας

44637

Σπυρίδων

Κορωνίδης

44690

Νικόλαος

Κουβάς

44913

Δημήτριος

Κριτσόβας

41680

Αγγελική

Κυριακοπούλου

44607

Ειρήνη

Λαγκαδιανού

43514

Μιχαήλ

Μάνος

44680

Κωνσταντίνος - Ντάνιελ

Μαντζάκος

41195

Αναστάσιος 

Μιχαλάκης

42986

Ευθύμιος

Μίχος

42167

Σπυρίδων

Μπάλης

38698

Αικατερίνη

Μποζινάκη

42151

 

Παρασκευή 13-15 Τμήμα Β

Δημήτριος

Μπαντιλέσκας

44679

Στυλιανός

Νάκος

42989

Παναγιώτης

Πατσέλας

44596

Νικολάι

Ρουσέβ

42798

Δημήτρης

Σιαμαλέκας

44641

Μασσέρα

Σταματίνα

42982

Ιωάννης-Χρυσόστομος

Στρίκος

41697

Λουκάς

Τζάλιος

44648

Ιωάννης

Τουρλίδας

44600

Κριστίνα

Τσελαρίδου

44585

Γεώργιος

Φιορής

44216

Γεώργιος

Γολέμης

44574

Νικόλαος

Δαμάλας

44559

Δημήτριος

Τσάμης

44569

Νικόλαος

Μαούνης

44714

Σωτήριος

Μπερής

41880

Μιλτιάδης

Σύψας

44678

Ευθύμιος

Φίλης

44684

 

Παρασκευή 15-17 Τμήμα Α

Ανδρέας

Αλειφτήρας

42795

Γεώργιος

Αλεξόπουλος

44677

Άγγελος

Ανδρουλάκης

42988

Παναγιώτης

Ιγγλέσης

42801

Νικόλαος

Καλαμάρας

42901

Μαρία

Καούνη

43239

Βασίλειος

Καραμπέτσος

42797

Λουκάς

Κατσαμάγκος

43245

Θεοφάνης

Κατσιγαράκης

43453

Ηλίας

Κλουβάτος

43451

Κωνσταντίνος

Κορδαλής

44623

Ιωάννης

Κορδούλης

44617

Βασίλειος

Κοτανίδης

43040

Αντώνιος

Λεβέντης

43235

Κωνσταντίνος

Μαχαίρας

44618

Ελένη

Ντίμερη

42907

Αλεξανδρος

Οικονομάκης

43165

Σωτήριος

Πανάγος

44655

 

Παρασκευή 15-17 Τμήμα Β

Μιλτιάδης

Παντελαίος

43236

Φοίβος

Παπαδάκης

44517

Γεώργιος

Πατσίλης

43452

Λαμπρινή

Πεϊβάνη

42504

Χρήστος

Πετράτος

43176

Βασίλειος

Ρασπάκος

41876

Αργυρης

Ρέτσης

43044

Παναγιωτης

Σαϊδερόβ

43243

Δημήτριος

Σκαφιδάς

42900

Αθανάσιος

Σκορδάς

44624

Χρήστος

Σκουρλής

43038

Χρήστος

Σπυρούλιας

44706

Δημήτριος

Στάθης

42835

Σωτήριος

Τασιόπουλος

42796

Ιωάννης

Τζανάκης

44622

Γεώργιος

Τσίβρας

44675

Νέστορας

Χουλιάρας

44707

Δανιήλ Γιοβάνης 31740

 

Παρασκευή 17-19 Τμήμα Α

Srap

Melkonyan

39642

Δημήτριος

Αγγελόπουλος

40475

Γρηγόριος Φιλήμων

Αγρυμάκης

42909

Ηλίας

Αντωνίου

42307

Ιωάννης

Αντωνόπουλος

44545

Μανώλης

Ανωγειανάκης

44687

Τζούλια

Αφανασίεβα

43370

Παναγιώτης

Γαζής

34272

Ευάγγελος

Γιαννούλας

44704

Ηλίας

Γιαννουσάς

44709

Ζίκο

Γκραμόζι

44568

Δημήτριος

Διαμαντής

44702

Ιωάννης

Δρακονταειδής

44692

Λάμπρος

Καμπάς

44627

Κωνσταντίνος

Καρπούζος

44638

Άννα

Κίζα

44656

 

Παρασκευή 17-19 Τμήμα Β

Αντώνης

Κουρουνάρχης

42310

Κωνσταντίνος

Μπατσακούτσας

40912

Μαρίνος

Νομικός

40312

Ιωάννης

Παναγόπουλος

44636

Αλέξανδρος

Πάσχος

44697

Αναστάσιος

Σπανός

42170

Πάρις

Σκουτελιάς

44698

Νικόλαος

Τελούδης

44592

Γεώργιος

Τζαβέλλας

42317

Ελευθέριος

Τσίπης

44689

Νικήτας

Τριαντάφυλλος

44658

Νίκη

Τσουμενή

44646

Ιωάννα- Γεωργία

Χρονοπούλου

44563

Εμμανουήλ

Γκουτσιούδακης

41696

Δημήτριος

Μπουρλέκας

42159

Φίλιππος

Κούρβας

41673

 

Παρασκευή 19-21 Τμήμα Α

Αλεξάνδρα

Βλαχοπούλου

44701

11

Μαργαρίτα

Βενίκουα

44554

11

Αργύριος

Γιακουμάτος

41280

9

Λάμπρος

Γιαννουλάτος

39773

10

Χρήστος

Δαραμούσκας Γιαννίκου

40840

9

Κλέντις

Δημήτρη

40313

9

Παναγιώτης

Διαμαντής

 

10

Γεώργιος

Θεοφυλακτός

40709

9

Κωνσταντίνος

Ιγνατιάδης

41189

9

Χρίστινα Γεωργία

Κακάνη

41663

7

Λουκάς

Καπλάνης

39780

10

Νικόλαος

Καραβίδας

40627

9

Αλέξανδρος

Καραγιάννης

39070

11

Ανδρέας

Κούλας

41675

7

Θωμάς

Κουράκος

39075

10

Παύλος

Λαζαρίδης

39207

11

 

Παρασκευή 19-21 Τμήμα Β

Κωνσταντίνος

Λελούδας

37433

14

Ιωάννης

Λούδαρος

39918

10

Μιλτιάδης

Λυκάκης

32806

18

Γρηγόρης

Μάρος

36734

14

Ανδρέας

Μαυρουδής

39761

10

Σπυρίδων

Μπάλης

38698

12

Χένρι

Μπάταϊ

40625

9

Ιωάννης

Παπαδόπουλος

42695

 

Λουκιανός

Παπαδόπουλος

38674

12

Ιωάννης

Πιτροπάκης

44654

9

Χρήστος

Πολυχρονόπουλος

37438

15

Αλέξανδρος

Ραπτογιάννης

39462

10

Ενκελέντ

Τσέλα

40711

9

Γεώργιος

Τσιριγκούλης

41676

7

Στυλιανός

Φωτεινός

40834

9

Κωνσταντίνος

Χριστάκης

38671

13

 

2) Τα θέματα των εργασιών καθώς και πληροφορίες για το τρόπο συγγραφής τους έχουν αποσταλεί με email.
Στην περίπτωση που δεν το λάβατε επικοινωνήστε άμεσα με το εργαστήριο.

 

12/02/2018 - 19:30

Ενημερώνονται οι φοιτητές που επιθυμούν να δουν τα γραπτά τους για τo εργαστή

10/10/2017 - 14:00

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΩΧΥΡΩΣΗ-ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΑ Ε

29/09/2017 - 16:45

Ενημερώνονται οι φοιτητές ότι οι παραδόσεις της θεωρίας Υδραυλικά & Πνευμ

06/02/2017 - 21:15

Τα αποτελέσματα της εξέτασης (3/2/17) του μαθήματος ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ & ΠΝΕΥΜΑΤΙΚ

02/02/2017 - 12:15

Ενημερώνονται οι φοιτητές που επιθυμούν να δουν τα γραπτά τους για τα εργαστή

Σελίδες

13/10/2014 - 13:45

Από τον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να κατεβάσετε τις σημειώσεις του εργαστηρίου.